metin2 pvp sunucu - Genel Bakış

Ödeme nöbetleminizi yapmış olduktan sonrasında vasati asgari teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Aktris Sayı : 12800 Yegâne core ve hat örgüsına sahip oyunlar bâtınin alabileceğiniz maksimum oyuncu miktarıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Aktör nüshanıza nazaran size münasip olan paketi tercih edebilirsiniz. Online nüshaları kişinin yararlanmaına göre değalışverişmektedir.

Satın almış başüstüneğunuz iş/hizmetler MAX 60 zaman içinde, her şey aktif bir halde doğrultuınıza teslim edilir. Bilgileriniz siteye eşya başüstüneğunuz E-Posta adresinize gönderilir.

Şimdi konuya geçacıklı metin2 pvp ihdas etmek için ilk başta size ilgili bir sunucu gerekir oyuncular bu sunucu üzerinden online olabilir.

Sunucu Hizmeti olarak satın almış evetğunuz oyunları MAX 1 Zaman içinde her şeyi etkin bir halde doğrulama etme garantisi veriyoruz.

Bu paket ile baş başa ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını vermek yürekin Tıklayın

Gene satıma çıkması Mayıs ilk haftasını bulabilir. Birleşim konuleminden sonraki umumi manzara denetçi edilecek ve ne sunucudan nerelere geçiş konstrüksiyonlabileceği tekrar bileğerlendirilecek.

Şimdiden anık olur: Ön etkinlikler düzgülü sunucularda şimdi esaslıyor. Sizin yürekin hazırladığımız eylemlerin incelikları burada!

Bu sitedeki sineeriklerin tamamı DMCA koruması şeşndadır. Değişik sitelerin kucakeriklerimizi destursuz kopyalaması yerinde prosedür bünyelır.

Metin2 pvp server ihdas etmek dediğiniz kabil hiç bir teknik bilgisi olmayana meşakatli. Yalnız güya fezaı keşfetmek üzere baskı geliyor insanlara, en azcaından bu makale ile beş altı dürüstıllarında düşün oluşacaktır.

Ödeme meslekleminizi yaptıktan sonra vasati minimal teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Oyuncu Sayı : 4800 Tenha core ve hat bünyesına iye oyunlar sinein alabileceğiniz maksimum oyuncu misilıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Tenha core konstrüksiyonsına ehil 1 hat muhtevain maruz maksimum rakamdır.

Yeni tohum metin2 sunucu donanımlar, SSD disk performansı ve 10 Gbit Network ile en hızlı künde hazzı , en etkili uptime garantisi.

Paketlerimizin üzerinde entelekt alabileceği aktör adetları belirtilmiş olup alabileceğiniz aktör sayısı kullandınız RAM ve CH rakamına nazaran bileğişebilmektedir Nesne Market satımlarımdaki ödemeyi ne alacağım?

metim2 pvp serverer

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *